0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
Безплатна доставка прекрасен старинен порцелан на сини и бели герои ръчно изработени занаяти декорация на дома плака кутия

Безплатна доставка прекрасен старинен порцелан на сини и бели герои ръчно изработени занаяти декорация на дома плака кутия

BGN 40.00
BGN 55.98
Продуктът е наличен

Налично


добредојдовте во мојата продавница
>
Бесплатен превозот парична казна антички порцелан, сини и бели ликови рачно изработени занаетчиски дома декорација одбор кутија [име] : Бебе слика крикет резервоарот [бебе големина] : 6.5*8.5 cm или така (висок * ширина) [бебе тежина] : 240 грама [бебе материјал] : порцелански Бебе детали табеларен приказ :
Слика во Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Големата уметност богатства! Ова е многу исклучителна занаетот. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Ние имаме продавници во Кина. Па ако понудата на проектот и плати. Ние ќе го испрати како е можно поскоро. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Брод за америка 7-15 дена. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Но, работите понекогаш се случи. Јас се надевам дека ако ние се справи со никакви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Се надеваме дека ќе може да ги исполни вашата нарачка 100% . Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни даде позитивни повратни информации.

Параметри на продукта

Материал:
Керамика И Емайл
Регионална Функция:
Китай
Стил:
Антикварное занаят
Тема:
Талисман

Продукти в категория