0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
Къси плюшени 3D моделиране риба молив случай Kawai канцеларски материали за момичета момчета ученически пособия дръжка за чанта животни молив случай подарък

Къси плюшени 3D моделиране риба молив случай Kawai канцеларски материали за момичета момчета ученически пособия дръжка за чанта животни молив случай подарък

BGN 6.00
BGN 7.46
Продуктът е наличен

Налично


Краток Кадифен 3 D Симулација Риба Молив Случај Kawaii Канцелариски материјал За Девојки и Момчиња Училиште Материјали Пенкало Торба Животинско Молив Подарок Кутија
[име] : 3 D Симулација Риба Молив Случај
[материјал] : Краток Кадифен
[size] : 28.5*13cm
[боја] : Црвен Портокал
[нето] : 50g
[количество] : 1x Молив Случај
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест, ако ги има. Ние ќе брод надвор предмети во рок од 7 работни дена, по што за плаќање. Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите Превозот :
1. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба. Ако сакате да го користите EMS,DHL,UPS-от,Fedex,ТНТ или други ние ќе ги провери превозот цената за вас.
2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со ослободени од данок, ние ќе го пријават како `ДАР` со пониска вредност. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле. Сите увоз задолжен се на купувачот одговорност.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот се примени во погрешна боја, добра комуникација се високо ценети.

Параметри на продукта

Цвят:
злато, червено
Тип:
молив случай за моливи
Размер:
28.5*13 cm
Категория:
Чанта За Моливи
Номер На Модела:
AE014211 AE014212
Воспользуйся:
подарък
Иновация:
ДА
търговска марка:
Coloffice
Материал:
Кратък Плюш
Име на продукта:
чанта молив случай
Цвят:
червено злато
Формамодел:
Риба
Пол:
Неутрално
Материал:
Кратък Плюш
Мек / твърд диск:
Мек
Воспользуйся:
Офис И Училищни Консумативи
Стил:
Мода / Сладък / Творчески
Опаковка:
1 бр./opp чанта
Старото и новото:
100% Чисто Нов
Цвят:
червено злато
Пол:
Неутрално
Материал:
Кратък Плюш
Воспользуйся:
Офис И Училищни Консумативи
Стил:
Мода / Сладък / Творчески
Опаковка:
1 бр./opp чанта

Продукти в категория