0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Неръждаема Стомана Плодове Белачка Ябълка Овощечистки Кухненски Инструменти, Аксесоари За Висока Производителност

Неръждаема Стомана Плодове Белачка Ябълка Овощечистки Кухненски Инструменти, Аксесоари За Висока Производителност

BGN 7.76
Продуктът е наличен

Налично


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Нерѓосувачки Челик Овошје И Зеленчук Нож За Лупење Apple Peelers Кујнски Алатки Додатоци Висока Должност Перформанси
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Нерѓосувачки челик изградба
нерѓосувачки нож ќе остане остри за години
Мек grib рачка : тоа е со тенок слој гума
Тоа функционира добро кога се користи од страна на "lefties" или "righties"
Лесно да се чисти
Машина за миење садови безбедно
Спецификации :
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : сребрена
Објектот големина : 16 * 3.2 cm.
Објектот тежина : околу 45g
Пакетот вклучува :
1 * нож за лупење зеленчук

Параметри на продукта

търговска марка:
Kitstorm
Тип На Плодови И Зеленчукови Инструменти:
Пилинг И Кора
Материал:
неръждаема стомана
документ:
CIQ
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Тип:
Плодови И Зеленчукови Инструменти

Продукти в категория