0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-19 %
БАНДЕА бански бразилски бикини прашки бикини, бански костюми, дамски бански бански biquini bottom евтини прашки бикини прашки

БАНДЕА бански бразилски бикини прашки бикини, бански костюми, дамски бански бански biquini bottom евтини прашки бикини прашки

BGN 9.00
BGN 11.18
Продуктът е наличен

Налично

пливање одговараат на бразилски бикини камшик бикини костими за капење жените камшик костими за капење костим за капење biquini дното евтини камшик бикини камшик
Стил : секси
Причина : Лето
Фабриката Датум : 2016 Година
Големина На Располагање : S M L
Производство На Земји : Кина
ЗАБЕЛЕШКА : Поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во следи
прилагодувања,бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
ИМАЈТЕ на ум : Вие не може да нарачате и големина на врвот и на дното,ако сакате да се меша големината ,ве молиме оставете порака со нас кога ќе се направи вашата нарачка.
Затоа што сите носат во телото ефект различни . Така, големината само како референца ,или може да се види други купувачот преглед потоа направете одлучи.
Ние ќе испрати парцела по плаќањето беше потврдено,инстант исплата може да
обезбеди порано аранжман.
Времето за испорака зависи од пратката метод и вашата земја на царинската управа.
Ако имате итна потреба да се добие пратката,ве молиме контактирајте со нас испраќање на курирската служба DHL или Fedex,и треба
платите дополнителна такса.
Вашето мислење е МНОГУ важно за нас.
Ве молиме да ни даде ПЕТ ѕвездички ако сте задоволни со таа стока која сте ја добиле.
Ако не сте satified откако ќе го добивате нашиот бикини,ве молиме контактирајте со нас одеднаш наместо да се
на отворањето на спорот ,
ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да slove проблемот.

Параметри на продукта

Размер:
L, M, S
търговска марка:
БАНДЕА
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Материал:
Найлон
Вид На Модела:
печат на подложки
is_customized:
Yes
Цвят Стил:
Контрастен Цвят
Време:
2016
Качество:
Отлично
NO:
AD639

Продукти в категория