0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Нова принт чашки push up без презрамки и бикини bandow чрез шнурове бански костюм Секси плажни дрехи бразилски бански SJ112

Нова принт чашки push up без презрамки и бикини bandow чрез шнурове бански костюм Секси плажни дрехи бразилски бански SJ112

BGN 19.02
Продуктът е наличен

Налично


Плаќање
Ние сега се прифати ЗАЧУВАМ,БАНКАРСКИ ТРАНСФЕР ако ви е потребен друг начин на плаќање,ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се направи некогаш напори за да се исполнат условот.ви благодариме за поддршката.
Превозот
Сите бикини се за бесплатен превозот, вклучувајќи ги и во најекономичен начин , времето за испорака ќе биде за 7-20 дена зависи од различни земји.
1)Купувачот од САД
Бикини ќе бидат испратени преку Е-пакет .Времето за испорака ќе биде за 7-15 работни дена, ако количината по ред е
само 1 парче.
2) Купувачите се од други земји
Ние нудиме бесплатен превозот од Кина пост Воздух mail .
Бикини ќе биде испорачуван Хонгконг поштата од страна на регистрирани mailif цел преку 18 USD
3)Бикини ќе биде испорачуван EMS, DHL, UPS-от и Fedex, времето за испорака ќе биде околу 7-10 работни дена ако
количината по ред е над 30 PC
Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, ние ќе радосно да го замени тоа за вас. Контактирајте со нас за враќање насоки. Сите предмети се
се проверуваат пред тие да се испраќаат, затоа **КУПУВАЧИ** се одговорни за враќање превозот.
Ние се обидуваме да се одговори на пораки во рок од 24 часа - можеби подоцна ако е викенд или празник. Проверете ја вашата СПАМ
понекогаш вашата безбедност ќе испрати во кој плик со грешка. Ве молиме контактирајте не повторно доколку тоа не е случај.
Повратни информации
Повратни информации е многу важна работа за нас. Може да се молам ,ја напуштат повратни информации кога ќе го добиете вашиот објект. Би сакал да знам дали пратката пристигна безбедно и на време.
Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален/негативни повратни информации, Ние секогаш ќе се направи обид да најдобри реши сите грижи што може да ги добијат.
Пакување
спакувани во согласност со барањата на клиентот. Во принцип, транспарентна пластична кеса, а потоа меур заврши хартија, картонска амбалажа за надворешна употреба да се осигура дека транспортот нема да биде оштетен.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Комплект Бикини
Пол:
Жени
Талия:
Средна Талия
Вид На Модела:
Мозайка Шиене, Цветен Принт
Вид На Помощта:
Чашки
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
С Подплата:
ДА
търговска марка:
сиссиджо
Материал:
Полиестер, Найлон, Ликра
Номер На Модела:
SJ112
Тип Елемент:
Комплект Бикини
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Стил:
halter neck стил бикини 2016
is_customized:
Yes
Цвят Стил:
Естествен Цвят

Продукти в категория