0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-28 %
Biquini feminino praia 2017 бразилейро Marque еластична превръзка Soutien-Gorge Femme Sexy Bikini Ensemble VCN Maillot de Bain Plus La Tail

Biquini feminino praia 2017 бразилейро Marque еластична превръзка Soutien-Gorge Femme Sexy Bikini Ensemble VCN Maillot de Bain Plus La Tail

BGN 23.00
BGN 31.84
Продуктът е наличен

Налично


Како да се измери Биста Ова не е вашиот градник големина Носат на unpadded градник(вашиот фустан ќе имаат вграден градник Релаксираат рака на двете страни,pulltape низ најголем дел од биста Половината се Најдат на природни половината,тоа е најмалиот дел од половината Обично околу 1 инчен околу папокот,да ги задржи лента малку лабава за да се овозможи за дишење соба Колковите се Најде на најширокиот дел на колковите
Обично за 7 инчен подолу природни половината,лента треба да се четка во двете hipbones
Нашиот Вистински Модел Шут на бикини сет
Ве молиме Имајте во предвид : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Тоа е рака мерење,па имаат 1-3 cm разлика,pls undearstood нас.Ви благодариме!
Карактеристики :
100% нови и добар квалитет
Тоа е прилично удобно и секси
Модерен и либерални
Карактеристика Секси Плажа Бикини Костими За Капење Се Облекуваат
Поставен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени
Прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си.

Параметри на продукта

Размер:
XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип Елемент:
Комплект Бикини
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Р15007
търговска марка:
Дайссиони
Вид На Помощта:
Чашки
Материал:
Ликра, Полиамид,Полиестер
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Вид На Модела:
Цветни Разпечатки
С Подплата:
ДА
Талия:
Ниска Талия
Размер:
XL, XXL, XXXL, XXXXL
Възрастова Група:
жени, момичета, секси
Случай:
Горещ извор, басейн, море, плаж
Дизайн:
моден дизайн
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Модел:
Една серпентина

Продукти в категория