0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-40 %
Плътен бял класически прашки бикини Дамски бански костюми за лятото на плажа ред бикини секси женски бански многоцветен бански костюм 1667

Плътен бял класически прашки бикини Дамски бански костюми за лятото на плажа ред бикини секси женски бански многоцветен бански костюм 1667

BGN 19.00
BGN 31.68
Продуктът е наличен

Налично


~ Цел од мобилен СТАН, уживаат повеќе попуст ~ - Важнича вашиот убиец тело во оваа симпатична string бикини. Бикини врвот кој прилагодливи триаголник чаши, оглавник врски, и назад вратоврска затворање која те прави секси,еден pc сет. Врвот без влошки. (Врвот имаат padds слот. Поради некои клиентите како padds, некои клиент не како влошки. Значи, ако сакате да padds. Ве молиме оставете порака "со padds" кога ќе го поставите цел. Или ние default не испрати со padds. Ве молиме да забележите на оваа. : ) - Вратоврска Страна Scrunch Задник Камшик Бикини дното, Топла стил,за да се покаже вашиот женски харизма совршено, оваа секси и flitering триаголник бикини врвот и на дното камшик е погоден за на плажа носат,базен партија,ноќен клуб носат,совршен дизајн за секоја девојка/жена. - Боја : цврсти црна / бела/Fuchsia/Црвена/Зелена/Жолта/Сина/Gold/Флорални - Оваа секси бикини е направен од висок квалитет на Најлон/Spandex (мек и еластичен),квалитетот е guranteed . - МИЕЊЕ СОВЕТИ : Кога ќе се мијат оваа секси бикини,ве молиме однесувајте се кон тоа нежно.Рака Мие Лесно. Хлор.Линија Сува. Големина на : Една големина, Тоа се вклопува S-XL големината на Телото, A-C градите Вистински Добра Големина на : - Првите чаши за А/Б/В градите. Чаши максимална : 19-22cm, широк : 23-27cm. - Рамо String : 55cm/pc,вкупно 2 парчиња. Под градите String : 130cm. - Вратоврска Страна Бикини дното е 24-30cm широк во предниот дел, 16cm-20cm широк во задниот дел. - Бикини дното string : 55cm/pc.Вкупно 4pcs.
Rocomend тело големина : S, M, L, XL, А/Б/В градите
~ За печатење iterm, поради ткаенина е нерегуларни priting. Па секој бикини е само еден дел од печатење, секој бикини може повеќе или помалку изгледа "различни"~.
Црна
Злато
Црвена
Корални
Бела
Сина
Зелена
Жолта
Fuchsia
Touquoise
Користете благи течни јадење сапун по галон на ладна вода и темелно да се впие вашиот костим за три минути. Не дозволувајте вашиот костум да го впие во текот на ноќта како ова може да предизвика одредени бои за да искрвари и да ја стартувате.

Параметри на продукта

Размер:
Size fits all
Тип Елемент:
Комплект Бикини
Материал:
Ликра, Полиамид, Полиестер, Ликра
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
ШЕРРИЛО
С Подплата:
No
Пол:
Жени
Вид На Помощта:
тел свободен
Номер На Модела:
Бикини ШЕРРИЛО
Талия:
Ниска Талия
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
feature1:
Струнное Плуване
Материал:
Висококачествен Найлон Ликра
Размер:
Free Size
Летни Бански Костюми:
Дамски бански
Функция:
Плуване / На Плажа / Спорт / Басейн
feature2:
прашки Бикини Отдолу
Комплект Бикини С Джапанки:
Плътен Черен / Coral/Червен / Зелен/Червен / Жълт/Бял / Син / Златист / Лилаво Бикини
Високите жени от две части се отделят Бикины:
Нов стил лейди плажно облекло
Стил:
Плътен цвят бански костюми за жени
Секси бикини/топене:
бански костюми / тога/Косси/купальщики

Продукти в категория