0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Цифров Промишлен Ултразвукова Вана За Пречистване На Масло, Ръжда Обезмасляващ Стъклена Посуда Форми На Подробности Тампоните За Боклук Лабораторно Оборудване С

Цифров Промишлен Ултразвукова Вана За Пречистване На Масло, Ръжда Обезмасляващ Стъклена Посуда Форми На Подробности Тампоните За Боклук Лабораторно Оборудване С

BGN 2332.80
Продуктът е наличен

Налично


Најдобар Продавачот На Производот
Совети за Одржување
1. Ве молиме имајте на машина за чистење. Исклучи моќ додека не го користите.
2. Оштетување на електронски компоненти или кола може да бидат предизвикани од висока температура состојба. Ве молиме имајте
машината подалеку од топлина sourse.
3. Ве молиме да се избегне за да се задржи на машина во влажна средина.
4. Ве молиме да се стави во машина се врати во пакет по користење, за да го чува од прав и влага.
Контактирајте со нас
Ве молиме не двоумете се да ме контактирате доколку ви треба дополнителни информации
Whatsapp/Tel : +8618025853042
Веб :
Адреса : 5 H,Beifang Junyi Бизнис Центар, Baoan Fuyong Област,Шенжен,
Кина (Копно)

Параметри на продукта

Цвят:
110В, 220V
Тип Штепсельной Вилици:
САЩ, ЕС, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, AU
документ:
CE
търговска марка:
ГЕНЕНГ
Продължителност На Пара:
>30 минути
Тип:
Ултразвукова Пречистване На
Номер На Модела:
G-36A
Аларма За Липса На Вода:
ДА
Обемът на:
135Л
Мощност (W):
720~1800 W
Напрежение На Тока (В):
100~120В 220~240V
Материал:
неръждаема стомана
Мощност на отопление:
4500 W
Характеристика:
Регулиране На Мощност Таймер Нагревател
Функция:
Пречистване На Промишлени

Продукти в категория