0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-41 %
LIECTROUX Robot Vacuum Cleaner B6009, 2D Map & Gyroscope Navigation, с паметта, силен всасыванием,двойна UV лампа, 3D HEPA филтър, мокро въже

LIECTROUX Robot Vacuum Cleaner B6009, 2D Map & Gyroscope Navigation, с паметта, силен всасыванием,двойна UV лампа, 3D HEPA филтър, мокро въже

BGN 397.00
BGN 673.60
Продуктът е наличен

Налично


За B6009, имаме складишта во Русија, Германија, Шпанија, Франција, Италија.
1. Ако сте на купувачот од ЕУ-27 Држави , w, e, ќе ја испратите вашата нарачка од Германија, Шпанија, Франција или Италија FBA складишта. Превозот од овие складишта, е многу брз, бесплатен превозот, и без царински проблем . Ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи .
2. Ако сте купувачот од ЕУ 27 земји, но не можете да изберете превозот од кај Германија, Шпанија, Франција, Италија во систем, pls не грижете се, можете да изберете превозот од Кина. Всушност, ние ќе ја испратите вашата нарачка од нашите Германија склад.
3. За руските купувачи, ние ќе се направи пратката од нашите Москва склад.
Име на производ : 2 D Мапа за Навигација & Меморија Робот Правосмукалка B6009
Посебни Карактеристики :
1. Робот може да се открие целата околина околу себе и потоа да се изгради мапата во внатрешноста на ПРОЦЕСОРОТ, така што тоа го направи за чистење со план од една соба по друг.
2. Робот е со меморија за да знаете каде има чисти додека каде нели така едно време убедливо покриеност е повеќе од 98%. Чистење на патот за повторување стапка е околу 1%.
3. Хуманизирано дизајн со гласовен потсетник. Роботот ќе ве потсетам кога се полни, започнува да се направи за чистење, полн со dustbin или проблем.
4. Високо ефикасно чистење : на вшмукување моќ е прилично силен. Дизајн на 3 D филтер спречува вшмукување порта заглавени и HEPA филтер се избегнува средно загадувањето на воздухот. Резервоарот со вода им помага да се направи влажни mopping. Покрај тоа, вшмукување моќ е прилагодлив, така што ќе може да се избере потивок режим.
5. Multifuction на авто полнење, распоред на чистење, далечински управувач, анти-паѓа и УВ стерилизација. УВ стерилизација на dual mode, еден е на подот, на другите е да го dustbin. Тоа е убаво да се луѓе кои се алергични на грини.
Описи :
1. Smart Меморија : Ниска чистење недостасува го оценувате & висока стапка на покриеност.

Параметри на продукта

документ:
CE, EMC, RoHS,GS, UL,CB
Напрежение На Тока (В):
14,8 в
дистанционно управление:
ДА
Резервации Време:
ДА
Специална Смукателна Дюза:
Мултифункционална Комбинирана Четка
Тип На Съхранение Прах:
Пыльник
Маршрут Почистване:
Плановия Тип
Чанта Или Без Торба:
Без торбичка
Живот На Батерията:
1 час 30 минути
LCD дисплей:
ДА
Функция:
Почистване, Метене И Засмукване Тип
Номер На Модела:
B6009 (Update)
Инсталация:
Робот
търговска марка:
LIECTROUX
Мощност (W):
Тип:
Ултра Тънък Въздушен Филтър
Дължина на кабела (м):
Безжичен
Вид На Продукта:
Робот-Прахосмукачка
централна четка:
V-Образна Форма
Двойна UV лампа :
ДА
Филтри:
3D HEPA
навигация:
2D карта и жироскоп
Голяма кофа за боклук :
1000 мл
Капацитет На Батерията:
Литиево-йонна батерия с капацитет 2000 mah
Размерът на основния корпус:
(D) 350mm*(H)100mm
силно засмукване:
3000па
умна памет:
ДА
Голям резервоар за вода:
ДА

Продукти в категория