0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-20 %
PWK PWK28 28 28mm съдържание на Въглехидрати карбуратор за Keihin Koso ОКО ATV Dirt Pit Bike Go Kart бъги Quad черно червено

PWK PWK28 28 28mm съдържание на Въглехидрати карбуратор за Keihin Koso ОКО ATV Dirt Pit Bike Go Kart бъги Quad черно червено

BGN 50.00
BGN 62.24
Продуктът е наличен

Налично


KOSO PWK ОКО 28mm Хидрати Carburetor АТВ Dirt Јама Велосипед Оди Kart Кабриолет Quad RTL250 CR80 CR85 R CR125 NSR50 NSR80 Делови
Имаме овој тип carburetor за 34 MM,32-МИЛИМЕТРИ,30ММ,28 MM,26 MM,24 MM.
Нормално Главна џет-на тоа е 120, но ние имаме премногу 90,95,100,105,110,120,125,130,135,140,145,150,155
Овие делови се вклопуваат за АТВ,Quad,Јама велосипед,Нечистотија велосипед,Оди Kart,Кабриолет
За АТВ и Quad,одговара за Loncin,Јамаха,Linhai,Хонда,Zongshen,Buyan,Поларис,Bashan,Hsun,Shineray, Jinling,kazuma,Lifan,Taotao,Suzuki,кинески,gsmoon итн.
За Раселување,вклучуваат 250cc,50cc,110cc,125cc,150cc,800cc,350cc,500cc,400cc,итн
Реден Број CA84-28-122-К Carburetor Дијаметар(mm) 28 Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух(mm) 50 Надворешниот Дијаметар на Доза(mm) 35 Главна Џет(dmm) 115 Пилот/Бавно Џет(dmm) 41 Боја Црна со Црвени Белешки Со Енергија Авион
Ако сакате други големина на carburetor , pls проверете како следниве Реден Број Дијаметар Боја Надворешниот Дијаметар на Филтер за Воздух Надворешниот Дијаметар на Доза Главна Џет Бавно Џет Белешки Слика на Веб Страница CA84-24-111-L 2 4mm Сива 50mm, 35mm #102 #41 Моќ Џет CA84-26-121-L 2 6mm Сива 50mm, 35mm #110 #41 Моќ Џет CA84-28-111-L 2 8мм Сива 50mm, 35mm #115 #41 Моќ Џет CA84-28-1 22 - K 2 8мм Црна 50mm, 35mm #115 #41 Моќ Џет CA84-28-122 - R 2 8мм Црна/Црвена 50mm, 35mm #115 #41 Моќ Џет CA84-30-111-L 3 0mm Сива 50mm, 35mm #122 #41 Моќ Џет CA84-30-1 22 - К 3 0mm Црна 50mm, 35mm #122 #41 Моќ Џет CA84-32-211-L 3 2mm Сива 55мм 40 mm #130 #41 Нема Моќ Џет CA84-32- 122 - К 3 2mm Црна 55мм 40 mm #130 #41 Моќ Џет CA84-34- 1 11-L 3 4mm Сива 55мм 40 mm #135 #41 Моќ Џет CA84-34-122 - К 3 4mm Црна 55мм 40 mm #135 #41 Моќ Авион
Можеби ќе сакате Другите како следниве

Параметри на продукта

специални характеристики:
Карбуратор
търговска марка:
CSPART
Тип Елемент:
Карбуратор
Името На Модела:
CA84-28-122-Р

Продукти в категория