0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Harley-883 (тип CV) SPORTSTER 883 комплект за ремонт на карбуратора серия XLH883 Main jet185-190-195 pilot jet42-45-48

Harley-883 (тип CV) SPORTSTER 883 комплект за ремонт на карбуратора серия XLH883 Main jet185-190-195 pilot jet42-45-48

BGN 17.44
Продуктът е наличен

Налично

Оваа carburetor поправка колекции погоден за Харли-883 (CV Тип) XLH883 серија мотоцикл, Слики означени на детален големина, препорачливо е да се споредат големина, а потоа се купи. Со цел да се направи одржување поудобно, па се конфигурирани со 3 главни џет и 3 пилот авион.
Главна џет Големина : 185-190-195, пилот авион Големина : 42-45-48. Поправка колекции купени две групи или повеќе, таму ќе биде 10% попуст. Ние нудиме бесплатна испорака на услуга, ако сакате брзо да ја прими стоката, ве молиме изберете брзо логистика, но тоа ќе биде обвинет логистички трошоци. На следниве слики се направени во вид, во следната слика е означен дел на детални димензии, може да се спореди со големина :

Параметри на продукта

Вид На Материала:
Мед, алуминий
търговска марка:
ЛАНТВУ
Тегло На Продукта:
50g
Сертифициране На Входящи Тестове:
ISO9001
Широчина На Елемента:
10cm
Височина На Продукта:
10cm
Диаметъра На Продукта:
0.6cm
Името На Модела:
Harley 883
Тип Елемент:
Карбуратор
специални характеристики:
Рум-въглехидрати

Продукти в категория