0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
DC12V неръждаема стомана потопяема дизелово гориво вода маслена помпа 12L в минута 38 мм

DC12V неръждаема стомана потопяема дизелово гориво вода маслена помпа 12L в минута 38 мм

BGN 17.00
BGN 18.54
Продуктът е наличен

Налично


Опис : Материјал : алуминиум легура Боја : Сребро Објект спецификите на Моќ : Електрични Структура : Барел Пумпа за Притисок : Низок Притисок Апликација : Потопна Standard or Nonstandard : Стандардна Употреба : Масло теоретска настава : Електромагнетни Пумпа за Гориво : 12 V DC : 12 V
Производ параметри : се Користи : вода Дизел Масло и така on Diameter : 38 MM Производ параметри : Напон : 12 V DC Моќност : 40 W Проток : 12 L/Мин Глава : 2М Дијаметар : 38 MM Штекер : 16 MM Жица : 3 M Рев : 8500r.стр.м Количина : 1 Компјутер Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0-1cm грешка,ви благодарам. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!!
Пакување : 1 x Пумпа за Масло

Параметри на продукта

Структура:
Потопяема Вибрираща Помпа
силата на:
Електрически
Горивата:
Дизел
Налягане:
Ниско Налягане
Използването на:
Маслени
Стандартен или нестандартен:
Стандарт
Номер На Модела:
1E0048

Продукти в категория