0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
Котка Пет Face Women Coin Портфейла В Чантата Си Мини Чанта Детски Портфейл За Монети Чанта Дамски Портмонета, Чанти За Монети Високо Качество

Котка Пет Face Women Coin Портфейла В Чантата Си Мини Чанта Детски Портфейл За Монети Чанта Дамски Портмонета, Чанти За Монети Високо Качество

BGN 7.00
BGN 14.08
Продуктът е наличен

Налично


Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 2-3 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 15-25 дена во испорака во зависност од вашата област. Тоа може да потрае подолго за време на празникот сезони и Врв време *Ако ви треба Брзо расте, Ems/Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ е исто така достапен со дополнителни превозот цена. Времето за испорака е за 4-7 дена, во зависност од вашата област * Ние го прифаќаме Пад на превозот. Намалувањето на превозот детали како адреса и примачот треба да биде напишана во цел дека ќе го стави во нашата продавница *Данок. Ние ќе ги прогласи сите производи со ниска вредност, па за да се избегне Данок воскресна од Царинската управа. Ако неочекувана добивка (ретко се случува), е наплатена во вашата локална царина, тоа е на купувачот одговорност да се справи. Мешани цел Тој е достапен во нашата продавница, кои можете да изберете различни производи и стави ги на Шопинг Количка. Понекогаш ќе добиете попуст кога вкупната вредност до одреден износ. Плаќање и Безбедноста Можете да платите со Visa, Master Card, Western Union,Qiwi и Банкарски трансфер итн. Прифаќаме само ЗАЧУВАМ плаќање преку која е безбедна и за купувачот и продавачот. Уплатата е само објави на доставувачот откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка. Повратни информации Вашиот 5star позитивни повратни информации е високо ценет.Ако имате било какви прашања или незадоволителна откако ќе се добие производи,ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме активни
во комуникацијата за решение. Ви благодариме !

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Портмоне За Монети
Стил:
Модни модели
Номер На Модела:
x0274
Широчина На Елемента:
3cm
Пол:
Унисекс
Тип На Затваряне:
Светкавица
Тегло На Продукта:
100g
Форма:
овалния
Основен Материал:
Velour
търговска марка:
RUIPAI
Дължина На Продукта:
10cm
Състав На Материала:
Polyester
Вид На Модела:
Отпечатъци На Животни
Височина На Продукта:
13.5cm

Продукти в категория