0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
BLWHSA Top Quality Fashion Mexico Flag Skull Printed Men ' S T Shirt Hip Hop Casual Cotton Short T-shirt for Men Brand Clothing

BLWHSA Top Quality Fashion Mexico Flag Skull Printed Men ' S T Shirt Hip Hop Casual Cotton Short T-shirt for Men Brand Clothing

BGN 14.00
BGN 21.20
Продуктът е наличен

Налично


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)
Answer : ___________________________ Note :
Боја може да се разликуваат различни меѓу CRT и LCD екрани.
Услови : 1 : Чесни,најдобри клиенти услуга и добар квалитет. 2 : Топ и 100% висок квалитет на производот. 3 : Добра и конкурентна цена. 4 : Доверливи бизнис. 5 : Брз и Безбеден превоз. 6 : 100% Гаранција За Квалитет. 7 : Вашето Задоволство,Нашите Извршување.
Увозни давачки :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот :
Ние ќе брод објектот на купувачот со авион Пошта преку Кина поштата.
Генерално превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. Но, понекогаш е зависи од различни обичај е решавање на проблемот. Понекогаш е бавна. Понекогаш е брзо.
Ние може да обезбеди Брз Испорака(EMS) , купувачот треба да додадете превозот надомест екстра да се надополни со ЕМС . Тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена на патот за повеќето земјата.
Повратни информации :
Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ако имате проблем со трансакција, само ги споделите со нас преку Trade Manager да се избегне недостасува пораки преку други е-мејл систем. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации. Ние ќе работиме со вас за да го решат проблемот. Ние ќе направи максимални напори за да одговорат на сите услуги на клиентите прашања во рок од 24 часа поради времето зона разлика.

Параметри на продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Мъже
Стил Ръкави:
Нормален
Стил:
Модни модели
Яка:
О-Образно Деколте
търговска марка:
BLWHSA
Тип Тъкани:
Сукно
Материал:
Памук
Затворен:
No
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вид На Модела:
На Черепа
Стил:
Череп хартата на Мексико
Цвят:
Бял
Материал:
100% памук

Продукти в категория