0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-34 %
Жената Лято Без Ръкави O Образно Деколте Печат Бохемски Блуза, Топ Секси

Жената Лято Без Ръкави O Образно Деколте Печат Бохемски Блуза, Топ Секси

BGN 4.00
BGN 6.02
Продуктът е наличен

Налично


Тип : Вест
Пол : Жените
Големина Тип : Редовна
Материјал : Памук
Силуета : Лабава
Деколте : O Деколте
Сезона : Летни
Облека за Нега : Рака-измијте
Должина На Ракав : Без Ракави
Прилики : Секојдневниот Живот, Шопинг, Одмор, Плажа, Забава
Карактеристики : Случајни, без Ракави, Лабава, Едноставна, Сите натпревар, Печати, Лабава, Секси
Големина Детали
[Нашите Големина S] Должина : 65cm/25.59", Биста : 92cm/36.22", Половината : 84cm/33.07" (Прибл.)
[Нашите Големина M] Должина : 66cm/25.98", Биста : 97cm/38.18", Половината : 89cm/35.04" (Прибл.)
[Нашите Големина L] Должина : 67cm/26.38", Биста : 102cm/40.15", Половината : 94cm/37.01" (Прибл.)
[Нашите Големина XL] Должина : 68cm/26.77", Биста : 107cm/42.15", Половината : 99cm/38.98" (Прибл.)
Забелешки :
Ова е Етикета Големина(Азија/Кина големина)за 2/3 димензии помали од НАС АУ ЕУ големина! Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара!
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Пакетот Вклучува :
1 x Вест

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Надмощие
Пол:
Жени
Стил:
Инди Фолк
Номер На Модела:
8801250
търговска марка:
SANWOOD
Вид На Модела:
Цвете
Тип Тъкани:
Камвольная
Материал:
Памук, Полиестер
Тип Върхове:
Безрукавки
Украса:
Апликация
Дължината На Дрехата:
Редовен

Продукти в категория