0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-40 %
Високо качество на черна мода дамски лейси дрехи без ръкави от дантела малка жилетка, тениска камизола резервоар

Високо качество на черна мода дамски лейси дрехи без ръкави от дантела малка жилетка, тениска камизола резервоар

BGN 19.00
BGN 31.70
Продуктът е наличен

Налично

Европската Надворешна Трговија Одговараат-облечи Нов Производ Сплит Заеднички Назад Чипка Мали Вест Т Т-маица 1162
Големина/cm Биста Полите обемот облека тежина должина S 82 86 155 грам 64 M 86 90 160 грам 65 L 90 94 180 грам 66 XL 94 98 190 грам 67 Топло прашува :
1.Поради осветлување и прикажување причини, малку боја разликата е нормално ,ве молам прости
2.Поради различни мерни методи, таму ќе биде 1-3 см грешка е нормален феномен
3. Нашата големина е азија големина нормално помали од НАС големина
4.Pls ја искористам за момент да се провери големината на табелата,ако не сте сигурни за големината детали
5.1 cm = 0.39 инчи 1inch=2.54 см
6.Единица : cm
Плаќање
Само преку Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку нашиот безбеден уплатата . Ве молиме да не контактирате ако не можете да направи плаќање веднаш. Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
- Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Испорака
Ви благодариме за вашата понуда.
- Ние брод вашата нарачка во рок од 2-3 дена по расчисти исплата.
- Објектот испратени од преку кина Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 39 дена.
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 39 дена. Ако не примите објект по 39 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
- Ние брод на адресата. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Однос на скала
Враќање & Наплата
- Наплата или замена барање е достапна само на барањата во рок од 1 недела по парцела примени & враќање на содржина како истата состојба како што ја добиле.
- Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Надмощие
Тип Върхове:
Тениски
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
Черен
Яка:
О-Образно Деколте
Материал:
Полиестер, Ацетат, Ликра, Памук
търговска марка:
ОСЕМ НАГОРЕ
Украса:
Дантела
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Тип Тъкани:
Вязаный
Стил Ръкави:
Редовен
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Редовен
Категория Стил:
Една малка жилетка, прашка
Завързана резервоар :
Надмощие
безрукавка:
Майк камзола
Висококачествена черна тениска:
моден дамски
дантелени носят тениски без ръкави:
Завързана малка жилетка Майк
Тениска камизола резервоар:
Лятна тениска
Черен дантелен жилетка:
лятна тениска kpop

Продукти в категория