0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Авиаторски очила реколта прозрачни Втората световна война RAF очила ретро пилот слънчеви очила мотоциклет колоездач очила

Авиаторски очила реколта прозрачни Втората световна война RAF очила ретро пилот слънчеви очила мотоциклет колоездач очила

BGN 15.36
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики :
Количка за дизајн, лесен за чување.
Добра заштита за очи, windproof и dustproof.
Еластична лента е прилагодлива и пропадна доказ, погодни за секоја личност.
ABS очила рамка, висока цврстина и добра хемиска отпорност.
PC леќа се отпорно на гребење и ултравиолетови-доказ.
Сунѓерот и кожа материјал, меки и удобни.
Супер кул стил, потребно е очила за мотор на возачите.
Спецификации :
Материјал : ABS/PC/Сунѓерот/Кожа
Димензии : Прибл. 17.5 * 9cm
Објектот Тежина : 0.15 kg
Одговараат За :
Мотоцикл Возење
Пакетот Вклучува :
1 * Мотоцикл Очила
Превозот термини :
1,Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 1 работен ден по примена на расчисти исплата. Сите вклучува превозот поштенски и манипулативните трошоци.
2, Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата 's царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање/buyg.
Контактирајте со нас
1,Ако не't примање на стварта во текот на превозот време или објектот има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво,ние сме среќни да ви помогнат.
2. Ве молиме дозволете ни да се одговори на вашата е-пошта во 24hrs.Ако не се согласувате со нашите политики и превозот условите, ве молиме да не конкурираат
Повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот
1. Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 Ѕвезди" и ни остави позитивен фидбек. Ние ќе го прават истото за вас
2. Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Точки
Цвят Лещи:
Почистване
Пол:
Мъже, Жени, Унисекс
търговска марка:
evomosa
Размер:
One Size
Тип Елемент:
Точки
Цвят:
Почистване

Продукти в категория