0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Сменете възглавницата за слушалки Panasonic в technics RP-DJ120 RP-DJS200. (слушалки/амбушюры/ушна капак/)

Сменете възглавницата за слушалки Panasonic в technics RP-DJ120 RP-DJS200. (слушалки/амбушюры/ушна капак/)

BGN 7.98
Продуктът е наличен

Налично

Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Panasonic Техника RP-DJ120 RP-DJS200 Мека Удобно Earpads; 2. 1pair=2 Парчиња Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со Panasonic Техника RP-DJ120 RP-DJS200 H eadphones
Нарачана(Тоа не е оригинал)

Параметри на продукта

търговска марка:
В-МОТА
Тип Елемент:
Амбушюры
Цвят:
Черен
Номер На Модела:
Dj120
Пакет:
No
Размер:
70

Продукти в категория