0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Слушалки подмяна на капаци за Panasonic Panasonic RP-HTX7 RP-HTX7A RP-HTX9 слушалки (амбушюры / възглавници / ушния капачка / earcup)

Слушалки подмяна на капаци за Panasonic Panasonic RP-HTX7 RP-HTX7A RP-HTX9 слушалки (амбушюры / възглавници / ушния капачка / earcup)

BGN 11.18
Продуктът е наличен

Налично

Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1.1 Замена Уво влошки Компатибилен Со Panasonic RP-HTX7 RP-HTX7 A RP-HTX9 Мека Удобно Earpads;
1.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
1.3 Оригинални earmuffs, nondestructive квалитет на звукот/Lossless квалитет на звукот 2. 1pair=2 Парчиња Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со Panasonic RP-HTX7 RP-HTX7 A RP-HTX9 H eadphones
Нарачана(Тоа е HTX7 оригиналот)

Параметри на продукта

търговска марка:
В-МОТА
Размер:
86*75
Номер На Модела:
HTX7
Тип Елемент:
Амбушюры
Цвят:
Черен
Пакет:
No

Продукти в категория