0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
50 бр. / лот led светлини YJM-KL2. 8LM(B) 3W Q5 водоустойчив главоболие фенер е най-популярен в Западна Вирджиния на въглища, нефт и газова промишленост

50 бр. / лот led светлини YJM-KL2. 8LM(B) 3W Q5 водоустойчив главоболие фенер е най-популярен в Западна Вирджиния на въглища, нефт и газова промишленост

BGN 1337.60
Продуктът е наличен

Налично


Бесплатен Превозот Преку DHL 50 Pcs/Многу Led Head Lamp YJM-KL2.8 LM(Б) 3 W П5 Водоотпорен Главата Факел Најпопуларните во Западна Вирџинија во Јаглен, Нафта и Гас индустрија
100% Одлично светло,guranty за било каков проблем.
Профил на компанијата
Ова е Zhangzhou Yijiaming Optoelectronic Технологија Co,.Ltd. Извоз на LED светла за повеќе од десет години. Ние сме електронска осветлување производителот во Кина.
Ние сме главно се ангажирани во LED светла.Како професионален LED осветлување производителот, ние сме специјализирани во R&D, производство и продажба на LED осветлувањето опрема, како што се LED headlamp, ПРЕДВОДЕНА риболов светлина, и цевка, LED таванот светлина, и така натаму.
Yijiaming се придржува до условите на "квалитетот на прво место, прв клиент" бизнис филозофија, создавање на нови
и подобри производи и услуги за мнозинството на корисници. "HENGDA" и "YIJIAMING" бренд LED
серија производи се сите на заштита на животната средина и заштеда на енергија и лесен. Тие
особено се користи во рудници на јаглен, кампување, отворено авантура, риболов, лов, планинарење
и други сродни индустрии.
Ние со нетрпение очекуваме да соработуваат со клиенти за да се постигне спогодбено бизнис партнерство. Ние
ќе се обезбеди најдобар квалитет на стоки и најдобра услуга.
Ние сме OME за многу клиенти од НАС,Мексико, Индија и така натаму.
Главната Techenical :
Бренд : HENGDA
Модел : KL2.8 LM(Б)
Напојување : литиум Јонска батерија, 2800m Ah;
Извор на светлина : 3 W висока моќност LED,Кри Мушка
Осветлување на аголот : 90 степени прилагодливи;
Интелигентни Задолжен за Управување : Полнење и полн со електрични светилки свиок упатства, Overcharge и над испуштањето интелигентна заштита, продолжен за батеријата и светилка е живот;
Осветлување време : Таа има два чекори,силна светлина и слаба светлина.Силна светлина може да континуиран осветлување 15-18 часа;Слаба светлина, може да constinuous illiumination повеќе од 40 часа.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Фарове на светлината
Тип На Батерията:
Литиево-Йонна
документ:
UL, FCC, CCC, RoHS
Целта:
Въглищни мини, проекти тунели, туризъм
Номер На Модела:
KL2. 8LM
Мощност:
3
Режим На Превключване:
Висок/нисък
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Водоустойчив:
ДА
Ъгъл На Светлина:
60°
Модел led топки:
Q5
Период на осветление (ч):
>15 часа
Материал На Корпуса:
КОРЕМНА ПРЕСА
Is_customized:
Yes
Ip:
65
Просвет:
10000лумен
Взривозащитен:
ДА
Живот:
50 000H
Пакет:
Карикатура
Капацитет На Батерията:
3000MAH
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай

Продукти в категория