0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
20pcs промоционален продукт Ecig Express Smoke електронен силиконов калъф за VooPoo Drag Resin 157W TC Box безплатна доставка

20pcs промоционален продукт Ecig Express Smoke електронен силиконов калъф за VooPoo Drag Resin 157W TC Box безплатна доставка

BGN 95.98
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на RHS Официјалната продавница
20pcs Промотивен Производ Ecig Изразат Чад Електронски Мо Силикони Случај За Voo Poo Влечете Смола 157 W ТЦ Кутија Современи бесплатен превозот
Опис На Производот
Производ Слики
Забелешка
1. Ве молиме оставете порака за бои претпочитате. Без порака, бојата ќе биде случаен.
2. За директна комуникација, ве молиме contat со Janice Gao од страна на Skype : gaomin12271227 или Whatsapp : +8615929807080
Зошто Да Го Одберете Нас?
1.Ние сме професионални за производство на ecig кутија современи силикони случај во Кина.
2.На одобрување од FDA храна одделение силиконски се зема како материјал за да се гарантира и за тебе и нашето здравје.
3. Совршен и внимателен дизајн за да се направат силикони случај може да се даде на вашата сакана уред најдобра заштита и декорација.
4. 13 бои за вашиот избор за да ги задоволи вашите боја барање.

Параметри на продукта

Вид Съдове За Готвене:
Прибори И Чинии
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Ръчно рисувани
Брой:
>10
Материал:
Силикон
Форма:
Непостоянен
търговска марка:
ОТ ДЯСНАТА СТРАНА
Номер На Модела:
VOOPOO DRAG 157 W
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Плоча:
чиния чиния

Продукти в категория