0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Бебе на 6 слоя на кърпата за лице престилки 25*25 cm хранене памук марля новородено квадратен кърпа носна кърпа детско кърпа за лице 3 бр./лот

Бебе на 6 слоя на кърпата за лице престилки 25*25 cm хранене памук марля новородено квадратен кърпа носна кърпа детско кърпа за лице 3 бр./лот

BGN 7.00
BGN 9.41
Продуктът е наличен

Налично


Опис :
3pcs/многу Младата 6 слоеви Цртан филм Лице Рака Крпа Bibs 25*25cm Хранење 100% Памук Газа Новороденче Плоштадот Крпа Handkerchief Бебе Крпа
Карактеристики :
1, 100% памук,безбедно материјал,не му наштети на бебето кожата
2, за нега на кожата мека удобно, antistalic,Азо слободни и ниска Кадмиум, низок јаглерод
3, Висока вода absorbability
4, Во продавница, брзи превозот, со висок квалитет, најдобра услуга
5, Службен овластен дистрибутер на Tado муслин брендот, квалитетот осигурување
Specifiction :
1,големина : 25*25cm
2,материјал : 100% Памук Муслин
3,предиво : 40-ти години*40-ти години
4,слој : 6 слоеви газа
5,печатење : Реактивен печатење
6,газа стил : pilled предиво

7,3 компјутери/број на Газа се соочуваат со крпа
Нашите Сертификација :
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
За нас :
Ние се прави бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Параметри на продукта

Възрастова Група:
Децата кърмене възраст
Тип:
Кърпа За Ръце
търговска марка:
Сексемара
Възрастова Група:
0-3 месеца, 2 години нагоре,10-12 месеца, 4-6 месеца,7-9 месеца, 13-18 месеца
Материал:
100% памук
Форма:
Площ
Вид На Модела:
Карикатура
Номер На Модела:
боксанг
Плат:
100% памук
Спецификация прежда:
40-те години
слой:
6 слоя Плат
Печат:
Реактивна Печат
Марля стил:
пилильная прежди
висока впитываемость вода:
ДА
Характеристика:
грижа за кожата, лека, мека и дишаща
антистатик:
ДА
сигурен:
Азо освобождава и нисък кадмий,низкоуглеродистый
Размер:
25*25cm

Продукти в категория