0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Топ fashion leather harness робството ръка глезен маншет шийната яка от неръждаема стомана K9 frame slave bdsm фетиш секс играчки за двойки

Топ fashion leather harness робството ръка глезен маншет шийната яка от неръждаема стомана K9 frame slave bdsm фетиш секс играчки за двойки

BGN 155.00
BGN 163.20
Продуктът е наличен

Налично

Топ мода кожа подигнат ропство рака глуждот ракави вратот гердан од не 'рѓосувачки челик k9 рамка роб bdsm фетиш секс играчки за парови Материјал : не' Рѓосувачки Челик + Кожа на кој Било дел може да се прилагоди погоден за повеќето тело висина на жените и мажите Големина : челик цевководни должина се : 66cm, 56.5 cm, 51.5 cm, 20.5 cm, 31cm, 10 + 20cm рака-нога вратот : 11.7 cm, 7.3 cm, 5.3 cm Прилагодлива должина јака дел : 20-28cm, должина може да биде прилагодена од рацете и нозете : 63-115cm Пенис : 19cm
Забелешка : поради различни мерни методи и мерни инструменти, па таму ќе биде малку отстапување, не квалитет проблем или да се воведе разлики. 1. 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на опрема) 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. 4. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. 5. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена).

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Игри За Възрастни
Материал:
неръждаема стомана+кожа
Размер:
adjustable size
Номер На Модела:
QMR2016111708
търговска марка:
Черно Император
Добър:
пыточное устройство секс инструменти
Воспользуйся:
сексът е игра на мастурбатор вибратор
Стил:
робството ограничения игри за възрастни
Горещо:
БДСМ жени/мъже
Нагоре:
секс стоки БДСМ играчки см
НОВО:
окови белезници за секс
Предмет на:
БДСМ комплект Комплект за бондажа

Продукти в категория