0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-24 %
Пиратски Сенки За Очи Секси Маска За Очи Пластир С Превръзка На Очите Пътуване Спящата Маска На Очите Игри За Възрастни На Флирт, Секс Играчка Сън Секс Стоки За Двой

Пиратски Сенки За Очи Секси Маска За Очи Пластир С Превръзка На Очите Пътуване Спящата Маска На Очите Игри За Възрастни На Флирт, Секс Играчка Сън Секс Стоки За Двой

BGN 2.00
BGN 2.64
Продуктът е наличен

Налично

100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Големина : 11.4 cm x 7.3 cm. Боја : црна Пакет се Вклучени : 1 x Око Маска Следат нашата продавница .добие повеќе понуди ! Ве молиме имајте во предвид :
Повеќе информации во врска со превозот и спор,
Производот е бесплатен превозот од "продавачот за Испорака Метод", "Yanwen Економски Воздух Mail" и "China Post Обичен Мал Пакет Плус", оваа парцела не може да се следи еднаш го остави кина(само може да пратите кога тие во Кина).
Ако сакате целосно следење(трага сите route), ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail", "e Packet" или другите, друг превозник. За Време на испорака е 30-60 дена, ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена, доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа(не вклучува одмор).ако ние havnt одговор,ве молиме испратете порака повторно. 1.Боја проблем, Ние ќе се обидеме потрудиме да ве снабди со иста боја како и вие барање, Вистинската боја може да се разликуваат. 2.Тајната Пакување & политика за приватност : ако сакате пакување во кутија,ве молиме да обрнете оваа дополнителна такса. Ние ќе ги користиме опис како "гумена цевка" при прикажувањето на комерцијална фактура, Не сите зборови на "секс" се прикажани или на фактура или на поштенската кутија . 3.Превозот : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Превозот нормално трае 30 до 60 дена(бразил 90days), додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Ве молиме не се отвори спор пред тоа време ако пратката не пристигнување. 4.Гаранција & Наплата Политика : Во случај да има неисправни како што се скршени или штета, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, наместо на оставајќи ве негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа да ви се исполнат задоволство.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Игри За Възрастни
Размер:
11.4cm x 7.3cm
Номер На Модела:
HE17500000
търговска марка:
Candiway
Секси Суггестивный:
No
Материал:
Кожа
Непристойная Снимка:
No

Продукти в категория