0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Неприкосновеността на личния живот на залепващ винил матирана стъклена филм декоративна Винил мат прозорец филм за офис начало баня размер:90 СМ*50m/ролка

Неприкосновеността на личния живот на залепващ винил матирана стъклена филм декоративна Винил мат прозорец филм за офис начало баня размер:90 СМ*50m/ролка

BGN 224.00
BGN 263.68
Продуктът е наличен

Налично


Ве молиме обрнете внимание на целата опис пред да го купат.
Име На Производ : Матирано Прозорец Филм
Точка Име Матирано Стакло Филм Големина 0.9 m x 50m (3ft x 165ft) Филм Дебелина 0.10 mm Ослободување Хартија 110 gsm Материјал ПВЦ Лепак Висок Квалитет Отстранлив Лепак Живот Отворено 3 години, и Затворен 5 години
Како Да Се Применуваат На Стакло Филм? Чекор 01. Чистење на стакло; Чекор 02. Влажни стакло со сапуница вода( или само бистра вода, исто така, работи добро); Чекор 03. Отстрани од поддршка заштитете лист; Чекор 04. Се применува за да се навлажни стакло и се изедначи со раце; Чекор 05. Squeegee далеку вода и воздушни меурчиња.
Апликацијата Место : Дом, Канцеларија, Бања, Супермаркет
Ние пакет за вашата стока многу добро. За да Бидете Сигурни дека ќе добиете на стоки во добра состојба.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.
Ние ќе ја испрати својата стока во рок од 1-5 РАБОТА ДЕНА по проверка на плаќање и за потврда на нарачката. Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве информира однапред. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоката се испраќа. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ако се испраќаат од страна на Кина Пост Воздух Mail, превозот време е за 10-60 работни ДЕНОВИ за различни земја.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Прозорци С Фолио И Защита От Слънчеви Лъчи
Тип Прозорец Фолио:
Декоративна Фолио & Татуировки
Тегло На Продукта:
6kg
търговска марка:
аомиор
Широчина На Елемента:
0.9m
Дължина На Продукта:
50m
Коефициент На Топлоизолация:
60%-80%
Скорост На Блокиране На Ултравиолетовите:
От 80% до 100%
специални характеристики:
поверителността
Името На Модела:
USWF
Размер:
90CM*50M/Roll
Височина На Продукта:
90cm
Сертифициране На Входящи Тестове:
ROHS
коефициент на топлопреминаване на:
40%-60%
Името На Цвета:
Матиран
Вид На Материала:
PVC
Позиция:
люк на покрива
Името на елемент :
Филм От Матово Стъкло
Дебелина на:
100 Mircon
Выпускная Хартия:
110 gsm

Продукти в категория