0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-29 %
CC Vintage мода бижута-годежни пръстени за жени аксесоари годежен пръстен от бяло злато-Цвят Син Камък Anillos Mujer CC1235

CC Vintage мода бижута-годежни пръстени за жени аксесоари годежен пръстен от бяло злато-Цвят Син Камък Anillos Mujer CC1235

BGN 13.00
BGN 18.26
Продуктът е наличен

Налично


CC Гроздобер Трендовски Накит Свадба Прстени За Жените Додатоци Ангажман Прстен Бело Злато-Сина Боја Камен Anillos Mujer CC1235
USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигнат. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето. Q2 : Ќе вашиот накит претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ?? A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Q3 : Дали накит engrave S925 печат?? A : Да,поголемиот дел од нашите производи врежани 925 печат.Можете да проверите во слики. Q4 : Што е diamond материјал ? A : дијамант на нашите jewerlry е ААА кубни циркони, што е повеќе сјае од кристал и Кристал.
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/ Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 35-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $7) 45-90 работни дена Standrad Превозот(цел повеќе од $7) 25-60 работни дена DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Случай:
Сватба
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Формамодел:
Геометрична
Тип На Метали:
Мед
Функция:
Напомняне За Съобщение, Тракер, Настроението, Тракер Сън, Аларма, Тракер Период, Фитнес-Тракер
търговска марка:
CC&BYX
Широчина На Повърхността:
10мм
Стил:
Модерен
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
пръстен
Материал:
Кубичен Цирконий
Бижутата:
Реколта
годежни пръстени:
пръстени за жени
Аксесоари:
годежен пръстен
бяло злато-цвят:
пръстен от син камък
anillos mujer:
пръстен
Директен доставка:
Бижута от сребро 925 проба на едро
дамски аксесоари пръстени:
Уникален Пръстен За Дамите
Романтична Сватба Пръстен 2017:
Луксозни Бижута
kino, spane, restoranti:
Сребро проба 925
пръстени от сребро:
бижутата са големи пръстени

Продукти в категория