0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Ethlyn New springs пръстен етиопски дизайн жени сватбена украса 22k жълто покритие gold дамски мода годежен пръстен ах италиански хляб! r7

Ethlyn New springs пръстен етиопски дизайн жени сватбена украса 22k жълто покритие gold дамски мода годежен пръстен ах италиански хляб! r7

BGN 9.44
Продуктът е наличен

Налично


Повеќе од $150 ,стоката ќе биде испратен на курирската служба DHL/Федекс/UPS/ Aramex слободно.,но, не вклучувајќи данок. ( Различни земји ќе се произведуваат различни вредност обичај данок,обично ние пополни во декларираната вредност е половина од вистинската вредност на стоката. Ако вашата земја има посебна тарифа политика, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се според вашето барање да се справи со стока ПОБРЗО ) Проценето Време на Пристигнување Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL/UPS/Федекс/Aramex : околу 3-8 работни дена ЕМС : за 7-20 дена

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Этлин
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Формамодел:
Геометрична
Случай:
Сватба
Номер На Модела:
R7
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
is_customized:
Yes
Тип На Метали:
Мед
Стил:
Класически
Функция:
Украса
Широчина На Повърхността:
безплатен размер
Съвместимост:
Годежен пръстен
Материал:
Мед
is_customized:
Yes
Материал:
Мед Циркон
Тегло:
7g
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай
Характеристика:
Високо качество
Случай:
Подарък / годеж/ работно място / пр / парти
покритие:
22k позлатени
Стил:
Романтика
Тип На Метали:
Позлатените Покритие

Продукти в категория