0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Чисто 999 24-КАРАТОВО жълто Златен пръстен жена 3D специален звънец дизайн пръстен

Чисто 999 24-КАРАТОВО жълто Златен пръстен жена 3D специален звънец дизайн пръстен

BGN 254.40
Продуктът е наличен

Налично


Информации за производот
Метали : 24 K Жолто злато
Тежина : 1.64 g
Големина на : НИ ГОЛЕМИНА 5.5
Белег : 999 злато
ЌЕ YI
Превозот
*Ние ќе брод Со ЕМС Fedex и ПРОЗОРЦИ,ќе се земе 3-8days да пристигне таму
*доколку купите повеќе од 2 предмети,ние ќе ви ги понудиме некои попуст и нудат бесплатен превозот
*Внимание : ве молиме отворете пакет лице пост човек
Враќање
* вашиот среќен е број еден важен за нас
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако постои било каков проблем со вашиот цел
*ако не сте задоволни со вашиот купите во било која причина,ве молиме вратете го во рок од
14days во неговата оригинална состојба
* ние ќе рефундирање во рок од 2days кога ќе го добие враќање

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
5.5
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
H20160014
Широчина На Повърхността:
2mm,4mm
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Функция:
тракер настроението
Случай:
Парти
търговска марка:
яншэнда
Стил:
Класически
Тип Инсталация:
Няма
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Материал:
Метални
Формамодел:
Фигура
Тип На Метали:
Жълто злато 24 карата

Продукти в категория