0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-46 %
VNOX 8 мм, черна матова повърхност на волфрам пръстени за мъже младоженеца годежен пръстен бижута гравиране волфрам карбид мъжки ежедневни Bijoux

VNOX 8 мм, черна матова повърхност на волфрам пръстени за мъже младоженеца годежен пръстен бижута гравиране волфрам карбид мъжки ежедневни Bijoux

BGN 14.00
BGN 26.03
Продуктът е наличен

Налично


ПРОИЗВОД НАСТАВА
*Материјал : 100% Волфрам,одлична отпорност на корозија највисок цврстина,носат-отпор,нула бодови и деформација нема лесно да се случи. *Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот. *Превоз : следена превозот *Продажба servise : 30-Дена гаранција за Парите назад,100% Сигурен референци.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА МЕРЕЊЕ
Сад, Русија големина Велика Британија Бразил големина Франција големина Јапонија големина Периметар (внатре) 5 15.7 0.5 J 12 49 9 49 6 16.5 0.5 L 14 52 12 52 7 17.3 O 17 54 14 55 8 18.1 П 19 57 16 57 9 18.9 S 21 59 18 59 10 19.8 0.5 Т 24 62 20 62 11 20.6 0.5 V 26 64 23 65 12 21.4 0.5 X 28 67 25 68 13 22.3 31 69 27 70 14 23.1 33 72 29 72.5
Користете помали јажето ќе се подобри
Мерка јаже мора да се стегне(многу важно)
Мерка 2-3 пати ,се мери во милиметри
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
8, 9, 10, 11, 12
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Формамодел:
Кръг
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
търговска марка:
VNOX
Номер На Модела:
VNOX-TCR-044
Тип Инсталация:
Няма
Случай:
Годишнина
Материал:
Метални
Пол:
Мъже
Тип На Метали:
tungsten
Широчина На Повърхността:
8мм
Стил:
Класически
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Функция:
Украса
Тип:
мъжки пръстен вольфрамовое
Размерът на САЩ:
Размерът на САЩ 8 9 10 11 12
Цвят:
Черен И Златист Цвят
Случай:
Сватба / Дневно
Стил:
Ежедневни обувки
Основен Материал:
Волфрам 100% Устойчиво На Надраскване
Гаранция За Услугата:
30-дневен парите
Характеристика:
Най-високата твърдост,100% устойчивост на надраскване

Продукти в категория