0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-43 %
Aceworks безкрайни регулируеми 925 сребърни циркониеви открити пръстени жените приятелството е най-добрият приятел, подарък за изискани бижута твърди кристали CZ Pave

Aceworks безкрайни регулируеми 925 сребърни циркониеви открити пръстени жените приятелството е най-добрият приятел, подарък за изискани бижута твърди кристали CZ Pave

BGN 13.00
BGN 22.75
Продуктът е наличен

Налично


****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал - Пролет Фестивал се приближува. Сите во Кина ќе се врати дома со своето семејство. Па ние, компанијата ќе престане со испорака од 8-ми февруари до 27, и наредби за време на одмор ќе биде предаден според редоследот на времето на 1 Март. Се извинуваме за сите непријатности. Најдобри желби за вас и за вашето семејство, во новата година. ******
*********** Добредојдовте Dropshipping!! 100% 925 сребрен Накит!! ************
100% 925 Sterling Silver Сосема Нов
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина
Стил : Мода Накит/Луксузни Прстени
Материјал : Еко-пријателски 925 Sterling Silver
Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија
Подарок за : Девојка / Жена / Мајка
Погодни за : Жени/Девојка/Канцеларија Дама/Млади И Зрелост женски
Овој накит се усогласат со барањата на еу за животната средина

Параметри на продукта

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Пол:
Жени
Формамодел:
Геометрична
търговска марка:
ACEWORKS
Стил:
Бохеми
Номер На Модела:
РН2202
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Случай:
Годишнина
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Материал:
Кубичен Цирконий
Широчина На Повърхността:
no
Съвместимост:
no
Функция:
no
Тип На Метали:
Сребро
Пол:
жената / femme / момиче / дама / жена / офис Дама
Материал:
Сребро 925 проба/кубичен Циркон
Поръчка:
>200 USD, чрез EMS, DHL или Безплатна доставка (3-10 ден пристигане)
Стил:
vintage / бохемски/ретро/индийски / пънк / мода / етнически
Глоба или мода:
2017 Нова Мода 925 Сребро Пръстени Са Изящни Бижута
Случай:
сватба / парти / подарък / годеж / рожден ден / вечер на бала
Цвят:
цвят сребрист
Размер:
Регулируема

Продукти в категория