0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-50 %
R021 Сладко Bow Bowknot full Пробийте Index Finger Ring 2017 New Korean Wholesale Jewelry for women,

R021 Сладко Bow Bowknot full Пробийте Index Finger Ring 2017 New Korean Wholesale Jewelry for women,

BGN 1.00
BGN 2.00
Продуктът е наличен

Налично


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг!
Превозот Инструкции :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.
Нарачка од кина пост обичен мал пакет плус /
Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail
но, нарачката не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација)
Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад)
Цел > = $150 (бесплатен превозот) од DHL / EMS
Испрати од Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days).
Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС.
превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас).
За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака.
Контакт со нас на :
Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел
или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори
Во рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка!
Повратни информации :
Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти
Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе
Имајте ви даваат одлична услуга тука.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Формамодел:
Домашни любимци
is_customized:
No
Стил:
Сладък/Романтичен
търговска марка:
синьшицын
Материал:
Кубичен Цирконий
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
R021
Тип Инсталация:
Създаване на канал
Пол:
Момичета

Продукти в категория