0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Мотоциклет мотоциклет САМ универсално предното крило калник на задно колело за Harley Cafe Racer Solo Seat Bobber неокрашенный

Мотоциклет мотоциклет САМ универсално предното крило калник на задно колело за Harley Cafe Racer Solo Seat Bobber неокрашенный

BGN 83.00
BGN 87.81
Продуктът е наличен

Налично


Опис : Тоа е замена на дел за вашите Пред Крилата . Како што знаете, кога ќе се вози во влажни патот, тоа е лесно да се направи вашиот мотор валкани. Но, сега објектот може да се задржи вашиот мотор чисто, што е уште поважно, тоа може да додадете на убавината на вашиот мотор. Тоа е време да се надополни Пред Фендер за вашиот мотор сега! Fitment : За Харли Спортстер Моделот 1994-2003, исто Така, Одлично за самостојна седиште плувка, хеликоптер и кафе racer Забелешка : Некои Модел што треба да се измени фендер дека може да се вклопат за вас велосипед Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Cid) Материјал : Метал Боја : Unpainted (Како Слика Show) Големина на(За) : Како Слик Количина : 1 x Пред Фендер
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Широчина На Елемента:
6.3cm
Височина На Продукта:
3cm
Тегло На Продукта:
1kg
търговска марка:
Черк
Вид На Материала:
Метални
Вашия Мотор Правят:
Harley-Davidson
Името На Модела:
Универсален
Дължина На Продукта:
15.6cm

Продукти в категория