0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-21 %
Мотоциклет 7/8 дръжки на кормилото с барным край за Honda за Yamaha за Suzuki за café Racer Bobber Clubman Custom 4 цвята

Мотоциклет 7/8 дръжки на кормилото с барным край за Honda за Yamaha за Suzuki за café Racer Bobber Clubman Custom 4 цвята

BGN 21.00
BGN 26.70
Продуктът е наличен

Налично


Спецификација :
Модел : 1280414
Состојба : Brand New & Висок Квалитет
Боја : Црна Справи со костец + Chrome бар крајот,
Црна се Справи со костец + Црна лента крајот,
Браун се Справи со костец + Chrome бар крајот,
Браун се Справи со костец + Црна лента крајот
( Importment Забелешка : ве Молиме дозволете ни да знаете која Боја сакате.
Можете да оставите порака на вашиот Paypal забелешка или e-mail за да ни каже. Инаку ќе го испратите по случаен избор. )
Количина : 1 СЕТ (Лево и Право)
Материјал : Пластични + Силикони + Алуминиумски бар крај
Handlebar Зафат Големина На :
Внатрешниот дупка со дијаметар : Лево-21.3 mm; Право-23mm за пресврт гас гас
Браун Должина : Лево-126mm, Десно-136.5 мм (НЕ се ВКЛУЧЕНИ БАР КРАЈ)
Црна Должина : Лево-124mm, Десно-136mm (НЕ се ВКЛУЧЕНИ БАР КРАЈ)
Бар крајот големина : 28.8x63mm(Dx L)
Карактеристики :
- Сосема нов & Трајни
- Доаѓа со Бар Крајот, да ви помогне да се заштити род и да се справи & намалување на штета додека wresting.
- Анти-корозија и ' рѓа отпорни.
- Лесна инсталација
- Удобност, контрола, не лизгава раце, може да биде соодветно да се ослободат рака замор долго возење.
Fitment :
Одговара за Хонда, за Јамаха, за Suzuki, за Kawasaki, за Ducati и за BMW sportbikes со 7/8" стандард барови и употреба на двојни кабел контролен.
Инсталација препораки :
- Ако процесот на инсталација, на ракавица беше релативно тесни, со цел да го додадете вистинската количина на детергент или подмачкување на нафта,
- Гас тука, ако не е инсталиран во, на вратата се справи со мали парчиња за нафта, лесно можете да ја завршите инсталацијата.
- За време на инсталацијата или се чувствуваат премногу тесни, а потоа одат за да затропа на гума mallet од страна, ако удар со чекан, тоа е најдобро да се користи под платно, не премногу интензитет, треба да се биде умерен.
Answer : ___________________________ Note :
1. Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен и хром, черно и черно, кафяво и черно, кафяво и хром
търговска марка:
Мофанер
Тип Елемент:
Дръжки

Продукти в категория