0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Мотокрос мотокрос, ендуро джантата на колелото спиците кожи на седалките за Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Honda Ducati Harle WR250 KTM150 EXC450 250

Мотокрос мотокрос, ендуро джантата на колелото спиците кожи на седалките за Kawasaki, Yamaha, Suzuki, Honda Ducati Harle WR250 KTM150 EXC450 250

BGN 12.00
BGN 12.66
Продуктът е наличен

Налично


Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Производ Детали : го Прилагодите вашиот велосипед, dirt bike и улица велосипед со Зборуваше Обвива! Вашиот велосипед ќе изгледа надградува и елегантни со различни бои зборуваше обвива да се избере совршена.
- Универзална Тркало ПРЕЧНИК на ЗБОРУВАШЕ КОЖИ ОПФАЌА - Материјал : Пластика
- Должина на : 237mm
- КОЛИЧИНА : 72 компјутери
За да изберете боја на сликата за да испратите
Карактеристика на налепница : универзална
Совети за користење на 1 сет (72pcs)Тркало Пречник на Зборуваше Кожи

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Вашия Мотор Правят:
Кавазаки, Ducati, Harley-Davidson, Yamaha, Victory, Suzuki, Aprilia, Honda, Triumph
Вид На Материала:
Пластмаса
Дължина На Продукта:
1inch
Широчина На Елемента:
1inch
търговска марка:
R QIANKONG
Височина На Продукта:
1inch
Името На Модела:
TS-WS-006
Тегло На Продукта:
0kg
Цвят:
Както показват снимките
Вид На Материала:
Седалките И Декоративни Корнизи
специални характеристики:
ИЗКАЗАХА КОЖИ
Място на произход на стоките:
Гуанджоу, Китай
Индивидуално:
ДА
Безплатна доставка :
ДА
Брой:
1 комплект

Продукти в категория