0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Горещи продажба, двигател за мотоциклет защитава стария единична за BMW RT1150 R1100R R1100S R1100RS R1150RT 1995-2000 резервни части покритие обтекател

Горещи продажба, двигател за мотоциклет защитава стария единична за BMW RT1150 R1100R R1100S R1100RS R1150RT 1995-2000 резервни части покритие обтекател

BGN 85.00
BGN 89.60
Продуктът е наличен

Налично

Fitment : За BMW RT1150 R1100 R R1100 S R1100 RS R1150 RT 1995-2000 Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 парови Боја : Црна Материјал : ABS Пластика - За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Сите наши prodcuts индивидуално се проверуваат пред пратката од страна на самите себе, со нашите квалитет за контрола на е ненадмината. Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Најдобра Цена. Ние главните продажбата на различни голема зафатнина на спортски автомобил, Мотоцикл Маска, шофершајбната, LED светла, издувни гасови, надворешни оптички делови, electroplating, декоративни, модифицирани влакна делови, инструмент школка, и разновидност на мотоцикл додатоци. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. Ние сме најголемите во Азија мотоцикл обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји. Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност,Сите пазарот е таков; Ако треба "Комерцијална Invoice.xls" да се Расчисти Царината,ве Молиме контактирајте со нас,Ние ќе го испратам до тебе, Ако одбие да го плаќаат сите давачки, Предизвика стоката се врати или други, мора да се компензира за сите загуби Повратни информации : ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем, да ни Кажете пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот, ќе ви помогне да го решите проблемот.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
Вид На Материала:
ABS пластмаса
търговска марка:
РОКАЛАМ
Тегло На Продукта:
1kg
Дължина На Продукта:
20inch
Височина На Продукта:
10inch
Името На Модела:
РТ1150
Широчина На Елемента:
15inch
Вашия Мотор Правят:
БМВ

Продукти в категория