0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-10 %
Сребърен двигател на мотоциклет GN250 звезда на капака на корпуса Корпус страничен капак за GN250 GN 250 1982-2001 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

Сребърен двигател на мотоциклет GN250 звезда на капака на корпуса Корпус страничен капак за GN250 GN 250 1982-2001 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

BGN 36.00
BGN 39.98
Продуктът е наличен

Налично


7/8 Лево и Право Мотоцикл Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар Спојки Лост За повеќе производи :
Состојба : Нова и Никогаш не се инсталирани Мора да биде инсталиран од страна на искусни или професионалци.Ви благодариме.
Детали за производот: Состојба : 100% Сосема Нов Количина : 1 x заштита покрие Материјал : Алуминиум во Боја : Црна
Fitment : S u z u k i GN250 1982-2001
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие additionalcosts ќе биде пред наддавање / купување.
Ние брод на сите нарачка во рок од 48 часа!
Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по приемот на вашата исплата.
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во е точно. Ако сакате да ја смените адреса,ве Молиме да ни даде порака веднаш ќе се направи исплата.
Чешла пратката не е дозволено.
Од Воздухопловната : Генерално, за 21-28 дена за САД ; 25-30 дена на велика БРИТАНИЈА, АУ, Америка, Западна Европа, Азија.
Испорака на остатокот од светот, што обично се 21-35 работни дена,некогаш е потребно 30-45 работни дена или повеќе.
Исто така можеме да брод на објектот преку експрес сервис како DHL, EMS, ако сте подготвени да го плати превозот надомест. Да ги знаат сите детали, ве молиме контактирајте со нас со е-маил.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
търговска марка:
WSFBTFLY
Вашия Мотор Правят:
Suzuki
Вид На Материала:
Алуминий
Тегло На Продукта:
0.2kg
Широчина На Елемента:
00inch
Дължина На Продукта:
00inch
Височина На Продукта:
00inch
Името На Модела:
ANH-017

Продукти в категория