0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Горещи продажба, мотоциклет задните странични огледала за BMW RT1200 K1200LT 1200RT странично огледало за обратно виждане след продажбено обслужване на спортен мотор, резерв

Горещи продажба, мотоциклет задните странични огледала за BMW RT1200 K1200LT 1200RT странично огледало за обратно виждане след продажбено обслужване на спортен мотор, резерв

BGN 242.00
BGN 254.40
Продуктът е наличен

Налично

Fitment : За BMW RT1200 K1200 LT 1200 RT Боја : Како на Сликата покажува Количеството : еден пар (лево и право) Состојба : Сосема Нов Материјал : Висок квалитет на Пластика,Стакло, Огледала Тие се резервни делови Без корекција треба ,Лесно да го инсталирате повторно на оригинална положба Не се инсталира инструкции - За нас - Ние сме една од Кина водечките B2 C е-Трговија извоз сајтови,Ние Сме Локација Во Гуангжу во Кина - Најголемиот Мотор Додаток на Пазарот Во Кина. 90% од мотоцикл делови продажба се дојде од овој пазар! Ние не сме повторно продавачот, сите наши Производи колекции доаѓаат од фабриката директно! Сите наши prodcuts индивидуално се проверуваат пред пратката од страна на самите себе, со нашите квалитет за контрола на е ненадмината. Ако ви треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Трговија на големо е добредојден. Голема Количина, Најдобра Цена. Ние главните продажбата на различни голема зафатнина на спортски автомобил, Мотоцикл Маска, шофершајбната, LED светла, издувни гасови, надворешни оптички делови, electroplating, декоративни, модифицирани влакна делови, инструмент школка, и разновидност на мотоцикл додатоци. Професионален систем за отворен калап за обработка на мотоцикл ABS пластика школка, опашка маска, шофершајбната, надвор светлина. Ние сме најголемите во Азија мотоцикл обтекател фабрики,Многу меѓународни мото делови дилери да соработуваат со нас. Всушност, EBAY и многу други онлајн продавница е маска се дојде од нашата фабрика. "Доверба и Пријателство" е нашиот принцип, па имаме воспоставено многу добри деловни односи со клиенти од повеќе странски земји. Ние искрено се надеваме да истражуваат повеќе соработка можности со клиентите и дома и во странство врз основа на взаемна корист и заеднички развој. БЕЛЕШКИ : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.

Параметри на продукта

Тип Елемент:
Странични Огледала И Аксесоари
търговска марка:
РОКАЛАМ
Тегло На Продукта:
1kg
Вид На Материала:
Пластмаса, Стъкло
Височина На Продукта:
15inch
Дължина На Продукта:
20inch
Широчина На Елемента:
20inch
Името На Модела:
RT1200

Продукти в категория