0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
дуел новобранец екстремни деца партия под наем надуваем Бияч слайд препятствие

дуел новобранец екстремни деца партия под наем надуваем Бияч слайд препятствие

BGN 3020.80
Продуктът е наличен

Налично

Точка Име : Гигант Бела и Сина Мраз Светот Гумени Спортски Пречка за Продажба информации за производот Материјал
Стандард ПВЦ церада, водоотпорен , оган-отпорни,
заштита на животната средина материјал.или обичаите. Боја Црвена; зелена; сина; жолта; розова; портокал или прилагодено боја Цена Услови
EXW; CIF; ФОБ Гуангжу начин на Плаќање
Т/T(банкарски трансфер); western union; кредитна картичка парични Минимум за 1 парче време на Испорака
7-15 работен ден Пакување
силна ПВЦ церада пакување торба за inflatables;
картон за додатоци Гаранција 3 години; 5 години; доживотно време се Надува/разбивам време Лесно да се постави и да ги симнат во рок од 2-3minutes Превозот начин
Преку океанот(зависи од одредиштето порта);
од страна на воздух(4-5 дена);
од експрес испорака(5-7 дена) Печатење Дигитално печатење; свила печатење; страна сликарство Шиење стил
Двојно крои & четворни крои;
двојно слоеви на материјал за засилување делови;
ПВЦ засилување ленти внатре се stitched на сите права шевовите Додатоци
CE/UL Компресор(110 V/220 V, 60 HZ/50 HZ);
амандман материјал и лепак; операција настава;
производ каталог за контрола на Квалитетот Многу строги тест пред испорака. Сертификација
CE/UL; SGS; EN71; EN14960; М2 оган класа
Употреба
продажба, изнајмување бизнис; игра веб-Сајт
www.kkinflatable.com
КК големи голема пречка се разбира слики како јасен :
Други Дизајн :
детали за производот
Детална Слика Шоу
CE Cretification
Зошто да го одберете нас?
1.Да се биде во ова поле за 15 години.На кк гумени фабрика. Нашиот поранешен име е Седум Ѕвезда
гумени производство фабриката.
2.Нашите производи вклучуваат повеќе од 1000 видови на гумени предмети.
3.OEM наредби се многу добредојдени.
4.Иновација концепт е нашиот развој извор.
5.нашата компанија има повеќе од 14 години искуство во производство, фабрика површина од повеќе од
9000 метри квадратни. Производството и квалитетот на производот што доведува до оваа индустрија.

Параметри на продукта

Възрастова Група:
> 3 години, 8-11 години,>> на 8 години, 12-15 години, 5-7 години,>>> 6 години, възрастни
Цвят:
Синьо Небе, Шоколад, Портокал,Златен,Сив,Светло Зелено, Многоцветен, Зелен, Армейски Зелено,Тъмно Каки, Черно, Лилаво,Кафяво,Тъмно Синьо, Сребристо,Светло-Жълт,Жълт, Бял, Прозрачен, Бордо,Червен,Светло Сив, Слива, Синьо,Розово,Лилаво,Тъмно Сив
Материал:
PVC
Номер На Модела:
ККЗА-Л011
Дизайн:
Голяма Подови Раздувная Рекреация Почивка
Тип:
надуваеми препятствия
Материал:
Брезент PVC 0,55 мм
Сертификати:
CE, UL, SGS, EN71, SGS
Цвят:
всички видове цвят можете да изберете ,като син, жълт, червен цвят, etc.
Размер:
12*3*5m,or 8*6m customized
Икономическата Изгода:
работещи през цялата година, лесен за използване и поддръжка
изработка:
Двойни и четверные шевовете навсякъде.
вентилатор:
110V, 220~240V, различен штепсельная вилица избирателно.
Гаранция:
2-3 години
Условия на доставка:
море, въздух, курьерским
плащане:
Депозит 40%, т/т, Изложение съединение, магазин за осигуряване на Алиби кредитна карта

Продукти в категория