0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Безплатна доставка 1бр BSW 3/4-10 стандартен кръгъл печат резбонарезни инструменти струг модел инженер резба производител за твърди метални заготовки

Безплатна доставка 1бр BSW 3/4-10 стандартен кръгъл печат резбонарезни инструменти струг модел инженер резба производител за твърди метални заготовки

BGN 15.98
Продуктът е наличен

Налично


Карактеристики На Производот :
1 PC Легиран челик направени BSW стандард Умре BSW 3/4"-10 Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Создателот 100% квалитет и Сосема нов. Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС.
Спецификација : BSW 3/4"-10 Материјал : ЛЕГИРАН ЧЕЛИК
Производ Слика
Слични Производи :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски, такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.

Параметри на продукта

Номер На Модела:
HIM-BSW 3/4-10
Тип:
Die
is_customized:
Yes
Брой парчета:
1
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Предмет на:
BSW DIE
Спецификация:
BSW 3/4-10
Материал:
Легированная стомана
БРОЙ:
1бр

Продукти в категория