0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Точност ръководят динамометричен ключ инструменти на 60-420NM предварително напрежение-индикация на гаечен ключ с въртящ момент гаечен ключ 1/2 Dr храповой ключ

Точност ръководят динамометричен ключ инструменти на 60-420NM предварително напрежение-индикация на гаечен ключ с въртящ момент гаечен ключ 1/2 Dr храповой ключ

BGN 288.00
Продуктът е наличен

Налично

Карактеристики на производот Прецизност +/-3%.
2 Патент дизајн,вртење на менувањето на блок да се замени диск лесно.
3.Малата тежина и мазна прилагодување дизајн за заштеда на енергија.
4.Цевка направена од челична легура со добри перформанси на hardenability.
5.Тешки-должност&точни механизам за индустриска употреба.
6.Не-токсични,зелена безбедност и не се лизга TPR се справи.
7.Модерен изглед се одржи посебна атракција.
8.Секој вртежен момент клуч има единствен Бр. и во прилог да Сертификација извештај.
9.Надминува DIN-ISO и ASME меѓународните стандарди барање.

Параметри на продукта

Цвят:
420 Нм
Номер На Модела:
JW-420
Материал:
Сплав
Тип:
динамометричен ключ
търговска марка:
WISRETEC
is_customized:
Yes
Размер:
590

Продукти в категория