0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-5 %
Multi-Language Duplicate Key Machine Mini Master Auto Key Cutting Machine Mini е по-добре, отколкото Slica Duplicate Key Machine XC-007

Multi-Language Duplicate Key Machine Mini Master Auto Key Cutting Machine Mini е по-добре, отколкото Slica Duplicate Key Machine XC-007

BGN 5168.00
BGN 5440.00
Продуктът е наличен

Налично


Оригиналниот Мулти-Јазици Мини Господар Авто Копче Машина за Сечење Мини Подобро Од Slica Копче Дупликат Машина XC-007
Опис фреквенција на влез : 47 - 63hz енергија : 300 w машина големина : l265*w362*h301mm се прикаже : 1024x600 вретеното брзина : 9000 rpm USB : USB2.0 оперативни температура : 0 - 50°C влажност : 10 - 90% нето тежина : 20.5 кг бруто тежина : 22.9 kg опис на Производот 1 голем екран на допир, Кинески и англиски мени, работата е едноставна и интуитивна 2 може да се користи во клучната држава на лажица, е многу погодна за клучните државата не ќе бидат подготвени под копчето Главно се користи за повикување и не клучот е изгубен податоците за повикување. Кога клучот, само следете ги чекорите за да го внесете бројот на забите, може да се изготви нов клуч : кога клучот е изгубен, само следете ги инструкциите, за да ги внесете соодветните заклучување на No. Карактеристика На вториот подигне, брз старт Изграден во базата на податоци, поддршка за сопствени Супер голема моќ brushless мотор, брзо сечење брзина Висока резолуција капацитивни екран, новиот оперативен интерфејс, лесно да се разбере Сите алуминиумско куќиште, со подобра цврстина и стабилност
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод" , ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН , и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса ( од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса.

Параметри на продукта

търговска марка:
Юньлиньли
Номер На Модела:
XC-007
is_customized:
Yes
честота на входа:
47-63гц
Размер на машината:
265*362*301мм
силата на:
300 w
Дисплей:
1024*600
Скорост на шпиндела:
9000 об / мин

Продукти в категория