0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
6 мм жена, страна на резервоара, конектори на горивната магистрала лодка на двигателя фитинги за горивната тръба подвесного двигател Yamaha

6 мм жена, страна на резервоара, конектори на горивната магистрала лодка на двигателя фитинги за горивната тръба подвесного двигател Yamaha

BGN 17.00
BGN 19.02
Продуктът е наличен

Налично

Опис : цената е за една единица на машки гориво конектор,не еден пар,тоа го замени крајот на гориво конектори на Јамаха 6mm гориво цевка. Ова е резервоарот страна на оние.на гориво ќе дојде во гориво линија од овој конектор. Оваа страна е нова и е достапен во парк! Ние може да се направи за испорака во рок од 1 работен ден по приемот расчисти исплата! Ако сте во потрага за промет на големо бизнис или истрага други делови,ве Молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!

Параметри на продукта

Мощност На Двигателя:
1-2л
Вид Гориво:
Бензин
търговска марка:
ЛАНЬЦЗИСЮАНЬ
Цилиндрите в двигателя:
2
Състояние:
НОВО
Позиция На Двигателя:
Зад борда
двигател:
2 хода
Размери (Д х Ш х В) (мм):
6мм

Продукти в категория