0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
Антена сигнал, Wifi антена гъвкав кабел лента за Xiaomi Mi 2 3 2S 2A 4 Mi4 4C 4S 4и 5 Mi5 Забележка За Redmi 2 1s Note 2 3 Pro 4 4X

Антена сигнал, Wifi антена гъвкав кабел лента за Xiaomi Mi 2 3 2S 2A 4 Mi4 4C 4S 4и 5 Mi5 Забележка За Redmi 2 1s Note 2 3 Pro 4 4X

BGN 2.54
Продуктът е наличен

Налично


Нова Антена Сигнал Wifi Антена Flex Кабел Лента За Xiaomi Mi 2 3 Mi3 2А 4 Mi4 4 C 4 S 4i 5 Mi5 Забелешка За Redmi 2 2А 3 1s 4x Забелешка 2 3 4 4x
Карактеристики : 1. 100% Работи Flex Кабел За Xiaomi 2. Замена на дел За Xiaomi, се користи за да се поправи го замени вашиот ред, оштетената, испукана, notrecognised flex кабел. 3. Голема количина на залиха,Доаѓа со безбедно пакување. 4. Тестирани пред превозот и 100% работи и 5. Тоа е совршено компатибилни со : За Xiaomi 2 М2 Mi2 3 М3 Mi3 4 М4 Mi4 4 C M4 C 4 S M4 S 4i M4i 5 М5 Mi5 Note / За Xiaomi Redmi 1 S 2 Забелешка 3 Забелешка 2 Забелешка 3 Забелешка 4 6. Одличен за по-продажба на услуги. 7. Препорачуваме професионална инсталација. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Параметри на продукта

Цвят:
търговска марка:
Д-КИНЛИН
Номер На Модела:
За Xiaomi 1S 1 2 3 2A 4 4C 4S 4и 5 Забележка За Redmi 1s забележка 2 3 4
Дизайн:
Бар
Съвместим Марка:
за Xiaomi redmi
Качество:
Високо качество на напълно нова
Тип:
Част flex кабел за мобилен телефон-дъщерно такса
Функция:
Сменете си счупената цяло детайл
Предмет на:
Гъвкав Кабел Wifi Антена
Съвместимост 1:
За Xiaomi 1S M1 2 Mi2 3 Mi3 2A 4 Mi4 4C 4S 4и 5 Mi5 Забележка
Съвместимост 2:
За Xiaomi Redmi 2 3 1s Note 2 Note 3 Note 4 Note 3 Pro
Състояние:
Гъвкав Кабел Wifi Антена
Пакет:
без опаковка
Място на произход на стоките:
Китай

Продукти в категория