0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-11 %
Оригинален използвани размера на гласови бутона ключови резервни части за Umi Touch X MT6735A 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка

Оригинален използвани размера на гласови бутона ключови резервни части за Umi Touch X MT6735A 5.5 FHD 1920*1080 Безплатна доставка

BGN 10.00
BGN 11.18
Продуктът е наличен

Налично


Здраво,мојот пријател, Белешки : Овој производ е за Umi Допир X не Umi Допир! Ве молиме да го потврдите модел пред да го купат! Ви благодариме!
Оригиналниот Користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување Замена на Делови За Umi Допир X MT6735 A 5.5" FHD 1920*1080 Бесплатен Превозот

Параметри на продукта

Цвят:
злато, сив цвят
Водоустойчив:
No
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
Umi Touch X
търговска марка:
ebuydoor
осветление:
No
Съвместим Марка:
Umi

Продукти в категория