0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
За Lenovo ZUK Z2 LCD дисплей сензорен екран с рамка+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за телефон 5.0

За Lenovo ZUK Z2 LCD дисплей сензорен екран с рамка+инструменти Digitizer Assembly смяна на аксесоари за телефон 5.0

BGN 92.78
Продуктът е наличен

Налично


ЗА Леново ZUK Z2 LCD Дисплеј на Допир со рамка+Tools Digitizer Собранието Замена Додатоци За Телефонот 5.0"
100% Тестирани Пред Превозот!!!
Откривање видео снабдување БЕСПЛАТНО ПОПРАВЕНА АЛАТКИ ИСПРАТИ СО СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ на Тест пред да ја инсталирате , ако штета , нема враќање , нема гаранција !!!
*Компатибилни Модели : За Леново ZUK Z2 ,Не се компатибилни со другите модели. *Превозот листа 1 * LCD Дисплеј + Екран на Допир Сензор+рамка Интегрирани компоненти 1 * Алатки Set As Бесплатни Подароци
Посебна Напомена : 1. Откако Пратката Стигнала, ве молиме ПРОВЕРЕТЕ дали производите во ДОБРА состојба за Потоа да ја Отворите. 2. Сите LCD Екран Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Ве молиме да се поврзете на екранот кабел за конекција на матичната плоча за тестирање, ГАРАНЦИЈА за НИШТОВНО ако LCD оштетени по Инсталацијата . Цел Неповратни! 3. АКО сте задоволни со производи по тестирање. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Но, НЕ се ОТСТРАНИ НАШИТЕ НАЛЕПНИЦА! (ГАРАНЦИЈА ЗА НИШТОВНО АКО СЕ ЕТИКЕТА ОТСТРАНЕТА) 4. Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, Контактирајте со нас во рок од 3 дена по сте го добиле на производи,ве Молиме да ги доставите на слика или на видео на производот проблем,Или ќе се третира дека производите добиени во добра состојба и да се работи добро како што е опишано. 5. АКО LCD Веќе Инсталиран и да се најде некои прашање. Ве молиме да ни ги испратите назад во рок од 3 дена. Нашиот техничар целосно ќе ги тестираат и да ви даде квалитет извештај.
*П : За лоша пиксели точка : >>
*П;Е откривање инструмент исто како тест резултат инсталиран на вашиот мобилен телефон?>>
*П : За "без рамка" и "со рамка" разликата : >>
*П : Многу телефон со 2.5 D Криви Стакло,Ќе стакло филм го покрива целиот екран? >>
*П : За : зошто цената на производот е променет, продажната цена е пониска од денеска >>
*П : во Врска со Пратката,pls проверете го овој линк.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен, Бял
Разделителна Способност На Дисплея:
1920x1080
Номер На Модела:
Екрана на Lenovo ZUK Z2
Екран:
> 3
LCD-комплект:
ДА
търговска марка:
джоливоу
Съвместим Марка:
Lenovo
Вид На Допир Екран:
Капацитивен Екран

Продукти в категория