0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-8 %
Б / снимка заден модул на задната камера за z. doxio N1020 Smart Mobile Phone в наличност-безплатна доставка

Б / снимка заден модул на задната камера за z. doxio N1020 Smart Mobile Phone в наличност-безплатна доставка

BGN 16.00
BGN 17.41
Продуктът е наличен

Налично


Оригиналниот Користи Фото Задните Врати на Модулот на Камерата за z.doxio N1020 Паметен Мобилен Телефон Во Парк Бесплатен Превозот
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Параметри на продукта

търговска марка:
ebuydoor
Номер На Модела:
z. doxio N1020

Продукти в категория