0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-13 %
Използва клавиш за гласови бутони за силата на звука за THL T6 Pro MTK6592 Octa Core 5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

Използва клавиш за гласови бутони за силата на звука за THL T6 Pro MTK6592 Octa Core 5 инча способност при 1280x720 Безплатна доставка

BGN 11.00
BGN 12.61
Продуктът е наличен

Налично


Оригиналниот Користи за Јачина на Глас Копчето за Скролување за THL T6 Про MTK6592 Octa Core 5 Инчен 1280x720 Бесплатен Превозот
За Драги Купувачот
Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,
Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.
Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!
Препорачуваме професионална инсталација.
Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Параметри на продукта

Цвят:
Черен, Бял
търговска марка:
ebuydoor
Водоустойчив:
No
Материал:
Плацстик
Номер На Модела:
THL T6 Pro
осветление:
No
Съвместим Марка:
THL

Продукти в категория