0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-15 %
Нов прием на FOURIERS HA-S020-GMSP Seat post Sport mount Camera е съвместимо с GO PRO HERO HERO2 HERO3

Нов прием на FOURIERS HA-S020-GMSP Seat post Sport mount Camera е съвместимо с GO PRO HERO HERO2 HERO3

BGN 47.00
BGN 55.52
Продуктът е наличен

Налично


НОВИ ПРИСТИГНЕ FOURIERS ХА-S020-GMSP Седиште пост Спорт камера планината Компатибилен за да ОДАТ ПРО ХЕРОЈ HERO2 HERO3
Карактеристики на производот : Компатибилен за GOPRO& ХЕРОЈ, HERO2, HERO3 За Седиште пост Со 31.6 / 27.2 shim Материјал : AL6061-T6 телесна Тежина : 39g/set Боја : Sandblast anodize тело Спорт Go Pro камера планината на seatpost. Рекорд на возбудливо возење видео зад вас. Превозот Услови 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Враќање/Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Параметри на продукта

Материал:
Алуминий
търговска марка:
Фурие
Дължина (mm):
Друго
Диаметър на:
31.6 и 27.2 уплътнение

Продукти в категория