0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-3 %
Външен филтър SUNSUN оригинален всмукателния и изпускателния контролния клапан аквариумный преминете аксесоари HW-302 / 303A/B / 304A/B / 402A/B / 403A/B

Външен филтър SUNSUN оригинален всмукателния и изпускателния контролния клапан аквариумный преминете аксесоари HW-302 / 303A/B / 304A/B / 402A/B / 403A/B

BGN 16.00
BGN 16.56
Продуктът е наличен

Налично


SUNSUN надворешен филтер оригинални влезот и излезот контрола вентил аквариум switch додатоци HW-302/303 A/Б/304 A/Б/402 A/Б/403 A/Б
Име на производ : оригинални влезот и излезот контрола вентил
За пакување :
Превозот :
1. Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Производот,Бесплатен Превозот од Кина Пост
2. Бесплатен превозот од Fed Ex/DHL/UPS/ТНТ/EMS за Масовно стока
3. Потрошувачите наведувајќи шпедитери или да се преговара превозот методи
4.Време на испорака : 3-7 од Express; 7-15 од EMS,15-30 од Кина пост
Начин На Плаќање :
1. Плаќање : Western Union, Pay Pal,Alipay
2. MOQ : 1pcs
3. Пакет Информации : и 17,5 см*10см*9cm(во Зависност од вашите квантитет)
Зошто да го одберете нас?
1.Ние сме Специјализирани во Аквариум над 10 години и вистинска продавница во кина
2.Ние сме за Соработка со фабрика ,најдобри производство на способност ,најдобри контрола на квалитет,Најдобра Услуга
3.100% се провери Пред Превозот
4.Добар квалитет,competitve цена.
Како да Контактирате со нас?
Ги испратите вашите Истрага за нас за висок квалитет и разумни на производи, Кликнете Сега!

Параметри на продукта

Цвят:
HW 302, HW 303A, HW 303B, HW 304A, HW 304B, HW 402A, HW 402B, HW 403A, HW 403B, HW 404A, HW 404B, HW 704A, HW 704B
Размер:
L
Тип:
Риба
силата на:
1W
Напрежение:
No
Цвят:
Черен

Продукти в категория