0 Продукти

Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Стоки на стойност 0.00
-26 %
Новата есенна мода жените грах печат рокля ежедневни О-образно деколте фенер дълги ръкави, елегантна рокля Bodycon Party Dress Vestidos

Новата есенна мода жените грах печат рокля ежедневни О-образно деколте фенер дълги ръкави, елегантна рокля Bodycon Party Dress Vestidos

BGN 9.00
BGN 12.14
Продуктът е наличен

Налично

Опис на производот 2016 Година Есен Мода Жените Polka Точки Печати Фустан Секојдневен О-вратот Фенер Ракавите се Облекува Елегантно Bodycon Партија се Облекуваат Vestidos
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет.
Пол : Жените
Материјал : Ployester
Облека Должина : Глуждот Должина
Шаблон Тип : O Вратот
Стил : Мода/Секси
Должина На Ракав : 3/4 Ракав
Боја : Сина
Пакетот вклучува : 1 PC Фустан
Големина Детали : Големина-биста-должинаsleeveполовината S-86cm/33.8"-100cm/39.3"-49cm/19.2"70cm/27.5"
М90cm/35.4"-101cm/39.7"50cm/35.4"74cm/29.1"
L-94cm/37.0"-102cm/41.1"51cm/35.8"78cm/30.7" XL-98cm/38.5"-103cm/41.5"52cm/36.2"82cm/32.2" XXL102cm/40.1"-104cm/41.9"53cm/36.6"86cm/33.8"
1-3cm грешка
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твоите пред да ја купите!!
Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на продукта

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Номер На Модела:
Рокля С Принтом Полка Точки
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Стил:
Бохемски
Силует:
Хетеро
Сезон:
Пролет
Дължина ръкав(см):
Три Четвърти
Вид На Модела:
Точка
Стил Ръкави:
Ръкав Фенер
Материал:
Polyester
търговска марка:
Момиче Liwa
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Украса:
Няма
Талия:
Натурални

Продукти в категория